середа, 26 квітня 2017 р.

Чорнобиль людство не забуде
  1986 рік… Весна… Чорнобиль… Ці дати , ці слова неможливо забути. Спливають роки, а чорний день Чорнобильської трагедії залишається найбільшим горем для всіх українців. Тоді ніхто не знав, що це за біда, які наслідки цієї катастрофи на нас чекають. А для людей, котрі були в повній мірі або частково причетні до Чорнобильської катастрофи, це не просто факт, а тяжкі спомини, покалічена душа, тіло, життя.

    До цієї дати у сільській бібліотеці підготовлено тематичну полицю «Чорнобиль людство не забуде».

пʼятниця, 14 квітня 2017 р.

Світле свято Великодня
    Великдень - одне з найурочистіших свят християн і пов`язане воно з воскресінням Ісуса Христа. Витоки цього свята сягають глибини не віків, а тисячоліть.
    Щороку напередодні Великодня в закладах культури проводяться святкові заходи.
    У Кустовецькій сільській бібліотеці відкрито книжково-іллюстративну виставку «Дзвонять дзвони величаво», де користувачі бібліотеки мали змогу ознайомитись  з історією свята, традиціями святкування Великодня.
   А для маленьких відвідувачів бібліотеки в дитячому садку «Веселка»  проведено урок народознавства «Світле свято Великодня». 
   Вихователь дитсадка Мазур О.О. ознайомила дітей з історією свята та традиціями святкування Пасхи, а бібліотекар Бобровська В.В. читала казку        "В країні Писанок", прислів'я про свято, та підготувала великодні розмальовки.
   Далі діти розповідали великодні віршики, співали  пісні про Великдень, виконували гаївки, розписували писанки та розфарбовували великодні розмальовки.
   В кінці заходу всі пригощалися Великодніми ласощами.

субота, 1 квітня 2017 р.

Сміх – великий лікар
    1 квітня до Дня гумору у сільській бібліотеці представлено виставку гумористичної літератури.
    Кожного, хто приходив цього дня в бібліотеку, просили розповісти найсмішнішу історію, яка трапилася з ним. Це розвеселило багатьох читачів і старшого, і юного віку. Навіть у тих, хто до цього був стурбований і вбачав у сьогоденні мало радості, на обличчях з’являлися посмішки, дехто від душі сміявся. Старші користувачі бібліотеки згадували історії з минулого. Школярі охоче читали веселі усмішки.

    І все-таки краще сміятися, ніж сумувати. Адже одна з перлин народної мудрості звучить так: «У дім, де сміються, приходить щастя».